Porady różowej brygady – program powraca z 6. sezonem

}

Data: 28 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Są tu fani programu Porady różowej brygady? Jeśli tak to mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Już 31 stycznia na Netflix zadebiutuje 6. sezon tego nagrodzonego Emmy programu.

Naszykujcie ogromne pudełko chusteczek, bo oto różowa brygada niesie miłość i światło do Teksasu. Zobaczcie, jak po raz kolejny w magiczny sposób odmieniają czyjeś życie — tym razem zawitają u wymagających Teksańczyków.

Tu wszystko jest większe – od gwiazd na nocnym niebie do poruszających przemian. Na swoją bazę różowa brygada obiera Austin.

Szósty sezon ukaże nam całkowicie nowych członków tytułowej brygady. Wyruszą oni na poszukiwanie zaniedbanych heteroseksualnych mężczyzn. Ich celem jest doprowadzenie ich do porządku. Przejdą metamorfozę i na nowo zaczną wierzyć w siebie.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  The Punisher 2 – kolejna zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.