Przeczytano:

Perry Mason – Matthew Rhys jako słynny detektyw na nowym plakacie

06 06 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego serialu HBO Perry Mason, który przybliży nam postać legendarnego adwokata z powieści Erle’a Stanleya Gardnera. W sieci z tej okazji zadebiutował nowy plakat, który zobaczyć możecie poniżej.

Perry Mason należy do gatunku kryminału noir. Jego fabuła przeniesie nas do Los Angeles z lat 30. XX wieku. Będziemy śledzić losy Perry’ego, szalenie inteligentnego i sprytnego adwokata, który będzie starał rozwiązać się sprawę pewnego porwania.

W tytułowego bohatera wciela się Matthew Rhys. Obok niego w obsadzie znajdują się także John Lithgow, Tatiana Maslany, Chris Chalk, Stephen Root, Shea Whigham, Juliet Rylance, Veronica Falcon, Lili Taylor, Eric Lange oraz Robert Patrick. Scenariusz do produkcji napisali Rolin Jones i Ron Fitzgerald. Za reżyserię odpowiada Timothy Van Patten.

Premiera serialu już 21 czerwca br. na antenie HBO. Dzień później dostępny będzie na platformie HBO GO. Pierwszy sezon składa się z ośmiu odcinków.

mail 2 1

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również