pixel

Przeczytano:

Zakochani po uszy powracają z 4. sezonem

07 06 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Zakochani po uszy to popularny serial stacji TVN7, który rozpoczął swoją emisję w zeszłym roku i od razu zyskał wierne grono fanów. Nic więc dziwnego, że planowane są jego kolejne odcinki.

W kwietniu br. wyemitowano ostatni odcinek trzeciego sezonu i wielu z pewnością zastanawiało się jak dalej potoczą się losy głównych bohaterów i czy w ogóle? Teraz już wiemy, że kolejne epizody powstaną. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa ekipa Zakochanych po uszy powraca na plan. Zdjęcia rozpoczęły się wraz z początkiem tego miesiąca w Krakowie.

W nowej serii oprócz Katarzyny Grabowskiej, Kamili Kamińskiej, Michała Meyera i Patryka Pniewskiego, którzy wcielają się w głównych bohaterów zobaczymy także nowe twarze oraz dojdzie do powrotu postaci znanej aktorki, która pojawiła się gościnnie na samym początku serialu. Sportretuje ją Aleksandra Kisio. Osoba ta sporo namiesza w życiu Piotra.

W serialu śledzimy miłosne perypetie Asi i Piotra, którzy darzyli się młodzieńczą miłością. Ich drogi jednak się rozeszły. Piotr jest teraz z pragnącą kariery i luksusowego życią Sylwią. Asia z kolei ma dość związków i otwiera swój pierwszy weterynaryjny gabinet. Po latach tych dwoje ponownie się spotyka i okazuje się, że nadal coś do siebie czują.

Źródło: press

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również