Percy Jackson – Disney+ daje serii zielone światło

}

Data: 26 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Disney+ dał zielone światło na realizację pełnego sezonu serialu opowiadającego o przygodach Percy Jacksona. Prace nad tym projektem trwają już od jakiegoś czasu.

Niedawno powstać miał odcinek pilotażowy. Musiał on się przyjąć, bowiem to właśnie najczęściej od niego zależy decyzja o zamówieniu całego sezonu.

Serial Disney+ opiera się na serii młodzieżowych książek Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy autorstwa Ricka Riordana. Za reżyserię całości odpowie James Bobin.

Projekt ten opowie historię tytułowego 12-letniego półboga, którego ojcem jest Posejdon. Chłopak poznał prawdę o swoim pochodzeniu dopiero po skończeniu 12 roku życia. Ledwo oswaja się ze swoimi nowo odkrytymi nadprzyrodzonymi mocami, gdy Zeus oskarża go o kradzież jego pioruna. Teraz Percy musi przemierzyć Amerykę w poszukiwaniu zaginionego przedmiotu, aby przywrócić porządek na Olimpie.

W projekt zaangażowany jest także Riordan, który nadzoruje scenariusz. Poniżej możecie filmik jaki opublikował Disney na swoim oficjalnym profilu, na którym mężczyzna wypowiada się co do zielonego światła dla serii.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Truth Be Told – zwiastun 2. sezonu kryminału od Apple TV+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.