Truth Be Told – zwiastun 2. sezonu kryminału od Apple TV+

17 czerwca 2021 | Newsy

Platforma Apple TV+ prezentuje pierwszą zapowiedź 2. sezonu dramatu kryminalnego Truth Be Told. Filmowy materiał zdradza również datę premiery nowej serii.

Główną rolę ponownie odgrywa Olivia Spencer. Wciela się ona w dziennikarkę śledczą Poppy Parnell. W drugim sezonie podejmuje się ona sprawy dotyczącej jej przyjaciółki z dzieciństwa Micah Keith– w tej roli Kate Hudson. Jest to sprawa o morderstwo. Jak się okaże wystawi ona wieloletnią przyjaźń kobiet na wielką próbę.

Truth Be Told opiera się na powieści Kathleen Barber Are You Sleeping? Każdy sezon serialu opowiada zupełnie nową historię.

Premiera nowego sezonu Truth Be Told już 20 sierpnia 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Odwróceni doczekali się kontynuacji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram