Pennyworth – jest pełna zapowiedź historii Alfreda!

}

Data: 13 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Pennyworth to serial opowiadający o młodości Alfreda Pennywortha znanego kamerdynera Batmana. Produkcja powstaje dla stacji Epix, a jej premiera zapowiadana jest na 28. lipca. Aktualnie w sieci pojawił się pełny zwiastun promujący serial, który zobaczyć możecie poniżej.

Projekt ten ukaże nam wydarzenia jakie doprowadziły młodego Alfreda do rozpoczęcia współpracy z Thomasem Wayne’m, przyszłym ojcem Bruce’a. Poznamy także to co działo się już po jej sfinalizowaniu. W tytułowej roli Jack Bannon, a partnerują mu Ben Aldrigde, Ryan Fletcher, Jason Flemyng, Polly Walker oraz Hainsley Lloyd Bennett.

Serial składa się z 10. godzinnych odcinków. Pomysł na produkcję pochodzi od Bruno Hellera, który jest także producentem wykonawczym, reżyserem oraz scenarzystą wraz z Danny Cannonem.

Wraz z zwiastunem zadebiutował także plakat.

pennyworth
collider

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Pennyworth sezon 2. - premiera już w grudniu! Zobaczcie materiały promujące!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.