w

Pennyworth – jest pełna zapowiedź historii Alfreda!

pennyworth
collider

Pennyworth to serial opowiadający o młodości Alfreda Pennywortha znanego kamerdynera Batmana. Produkcja powstaje dla stacji Epix, a jej premiera zapowiadana jest na 28. lipca. Aktualnie w sieci pojawił się pełny zwiastun promujący serial, który zobaczyć możecie poniżej.

Projekt ten ukaże nam wydarzenia jakie doprowadziły młodego Alfreda do rozpoczęcia współpracy z Thomasem Wayne’m, przyszłym ojcem Bruce’a. Poznamy także to co działo się już po jej sfinalizowaniu. W tytułowej roli Jack Bannon, a partnerują mu Ben Aldrigde, Ryan Fletcher, Jason Flemyng, Polly Walker oraz Hainsley Lloyd Bennett.

Serial składa się z 10. godzinnych odcinków. Pomysł na produkcję pochodzi od Bruno Hellera, który jest także producentem wykonawczym, reżyserem oraz scenarzystą wraz z Danny Cannonem.

Wraz z zwiastunem zadebiutował także plakat.

pennyworth 691x1024
collider

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Black Mirror

Co się stało z Black Mirror? Recenzja 3. odcinka 5. sezonu

lobo 768x432 150x150

Lobo dostanie własny serial!