Lobo dostanie własny serial!

}

Data: 13 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Lobo to komiksowa postać, która ma pojawić się w drugim sezonie serialu Krypton. Stacja Syfy, dla której on powstaje zdecydowała się stworzyć spin-off i dać postaci Lobo własną produkcję.

Lobo to brutalny łowca nagród, który po raz pierwszy pojawił się w komiksie w 1983 roku. To jedna z najsilniejszych i najniebezpieczniejszych postaci w uniwersum DC oraz jedna z najbardziej plugawych osobowości o wielkiej inteligencji. Pochodzi z planety Czarnian i nazywany jest Ostatnim Czarnianem. To, że jest właściwie nieśmiertelny czyni z niego potężnego wroga.

W Kryptonie w Lobo wciela się Emmett J. Scanlan. Spin-offem ma zająć się producent wykonawczy wspomnianego serialu – Cameron Welsh. Napisze on scenariusz i wyprodukuje projekt.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  iZombie sezon 5. - są pierwsze zdjęcia i data premiery finałowego sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.