Pełna akcji zapowiedź serialu Cowboy Bebop

}

Data: 27 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował pełną zapowiedź serialu Cowboy Bebop, który powstał na podstawie popularnego serialu anime.

To pełen akcji kosmiczny western opowiadający historię trójki „kowbojów” — łowców nagród, którzy uciekają przed demonami przeszłości. Spike Spiegel (John Cho), Jet Black (Mustafa Shakir) i Faye Valentine (Daniella Pineda) bardzo się od siebie różnią, ale łączy ich jedno — są śmiertelnie niebezpieczni. Razem tworzą nieco chaotyczną, acz barwną drużynę, która za odpowiednią zapłatę gotowa jest pojmać najgroźniejszych przestępców całego Układu Słonecznego. Jednak zuchwałość i sarkazm nie pomogą im w konfrontacji z najgroźniejszym przeciwnikiem, jakim jest ich własna przeszłość.

Producentami serialu są André Nemec, Jeff Pinkner, Josh Appelbaum i Scott Rosenberg z firmy Midnight Radio, Marty Adelstein i Becky Clements z firmy Tomorrow Studios, Makoto Asanuma, Shin Sasaki i Masayuki Ozaki z firmy Sunrise Inc., Tim Coddington, Tetsu Fujimura, Michael Katleman, Matthew Weinberg i Christopher Yost. André Nemec jest też showrunnerem. Reżyser serialu anime Shinichirō Watanabe pełni rolę konsultanta, a autor ścieżki dźwiękowej Yoko Kanno napisał muzykę również do serialu aktorskiego. W pozostałych rolach Alex Hassell i Elena Satine.

Premiera serialu na platformie Netflix już 19 listopada 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Resident Evil: Wieczny mrok – nadchodzi epicka przygoda – zobaczcie zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.