Hellbound – pełny zwiastun kolejnego koreańskiego serialu Netflixa

}

Data: 28 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Czy Hellbound będzie kolejnym serialowym hitem pochodzącym z Korei Południowej? Produkcja ta przysporzy nam ciarki na plecach. W sieci pojawił się pełny zwiastun, z którym zapoznać możecie się poniżej.

Świat zmienił się w piekło. Czy to seryjne morderstwa czy wyrok boski? Hellbound opowie o istotach z zaświatów, które zjawiają się nagle i skazują ludzi na wieczne potępienie. Dana osoba pięć dni wcześniej dowiaduje się kiedy umrze. Gdy czas ten przychodzi zostaje ona spalona żywcem. Coraz liczniejsze zjawiska paranormalne wywracają do góry nogami życie w Seulu i powodują powstanie nowej organizacji religijnej Nowa Prawda, której członkowie uważają, iż to co się dzieje jest wolą boską i bać muszą się tylko grzesznicy.

Za reżyserię serialu odpowiada Yeon Sang-ho, który na swoim koncie ma rewelacyjny film Zombie express, który odbił się szerokim echem na całym świecie.

Premiera Hellbound już 19 listopada 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  The Wheel of Time – trwają już prace na planie 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.