Nowa BrzydUla otrzyma dalszy ciąg!

}

Data: 27 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Powrót serialu BrzydUla okazał się strzałem w dziesiątkę. Nowe odcinki przygód znanych nam bohaterów są bardzo chętnie oglądane zarówno na antenie TVN7, jak i na platformie player.pl. Idąc więc za ciosem, wbrew wcześniejszym planom postanowiono przedłużyć produkcję o kolejny sezon, a więc BrzydUla z nowymi odcinkami powróci już wiosną!

Na kontynuację BrzydUli czekaliśmy ponad 10 lat. Pierwsza część nieprzerwanie gości na antenie Siódemki od dekady, a informację o powrocie premierowego sezonu właśnie na TVN7 nasi fani przyjęli z ogromnym entuzjazmem. Szkoda byłoby rozstać się z ulubionymi bohaterami za wcześnie, dlatego z radością możemy potwierdzić, że wiosną 2022 zobaczymy dalsze losy tytułowej BrzydUli granej przez wyjątkową Julię Kamińską, która również jest współautorką scenariusza – mówi Katarzyna Mazurkiewicz, odpowiedzialna za Siódemkę

bez tytulu 14

Link do wpisu na Instagramie.

Powrót BrzydUli niewątpliwie okazał się jednym z najgorętszych wydarzeń telewizyjnych ubiegłego roku. O niesłabnącej popularności serialu świadczą nie tylko słupki oglądalności – w TVN7, TVN oraz w serwisie player.pl – ale także dowody uznania widzów. To właśnie dzięki ich głosom BrzydUla została uhonorowana Telekamerą Tele Tygodnia oraz nagrodą czytelników Party.

Now odcinki serialu od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 na antenie TVN7.

Cieszycie się, że będzie dalszy ciąg?

Źródło: Świat seriali

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale TVN – 17 propozycji do nadrobienia

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.