Peacemaker – pierwsze spojrzenie na nową ekipę tytułowego bohatera

}

Data: 30 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

W sieci za pośrednictwem HBO Max zadebiutował krótki klip ukazujący scenę spotkania Peacemakera z jego nowym oddziałem. Główny bohater nie ma wyjścia i musi podjął współpracę z rządem w Project Butterfly, bowiem w jego głowie znajduje się chip, który może wybuchnąć.

Niezbyt mu się to podoba, bowiem dopiero co rozprawił się z Projectem Starfish.

Serial jest spin-offem tegorocznego filmu Legion samobójców: The Suicide Squad, za który odpowiada James Gunn. W tytułowej roli występuje John Cena, który jako ten bohater zadebiutował w wspomnianym filmie.

Serial opowie o tytułowym złoczyńcy, który aby osiągnąć swój cel nie cofnie się przed niczym, nie ważne ile ludzi będzie musiało zginąć. A co najciekawsze jego celem jest… pokój na świecie. Rząd USA zaciągnął go do tajnej grupy zadaniowej, która ma za zadanie unicestwić poważne zagrożenie stanowiące niebezpieczeństwo dla amerykańskich obywateli.

Pierwszy sezon serialu Peacemaker składa się z 8 odcinków. Jego premiera już 13 stycznia 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Ania, nie Anna - 3. sezon potwierdzony

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.