Tacy jesteśmy – nowa zapowiedź finałowego sezonu

}

Data: 30 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

NBC na kilka dni przed premierą szóstego i zarazem finałowego sezonu dramatu Tacy jesteśmy, opublikowała wideo, które prezentuje nam nowe materiały z nadchodzącej serii wsparte komentarzami aktorów wcielających się w głównych bohaterów.

Aktorzy wtrącając pomiędzy sceny swoje komentarze omawiają w nich wielkość produkcji. Wyrażają także wielką nadzieję, że serial ten zostanie na zawsze w sercach widzów ze względu na jego wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju historię jaką opowiada.

Serial ten opowiada historię kilkorga bohaterów urodzonych tego samego dnia. Ich losy dziwnym zbiegiem okoliczności zaczynają się ze sobą splatać. W pierwszym odcinku poznajemy Rebeccę i Jacka, którzy czekają na narodziny trojaczków, Kate cierpiącą na otyłość, jej brata Kevina gwiazdę sitcomu, który nie jest zadowolony ze swojej pracy, a także biznesmena Randalla porzuconego w dzieciństwie przez ojca, którego teraz chce odnaleźć. Losy bohaterów szybko zaczną się ze sobą przeplatać, a oni sami zrozumieją, że łączy ich o wiele więcej.

Seria koncentruje się wokół rodziny Pearson. W jej członków wcielają się Milo Ventimiglia jako Jack, Mandy Moore jako Rebecca, Justin Hartley jako Kevin, Chrissy Metz jako Kate i Sterling K. Brown jako Randall. Za produkcję odpowiada Dan Fogelman.

Premiera finałowego 6. sezonu już 4 stycznia 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The 100 nie doczeka się zapowiadanej kontynuacji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.