Czy powstanie 3. sezon Squid Game?

}

Data: 29 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Jeszcze niedawno słychać było o braku możliwości kontynuacji serialu Squid Game. Taki bowiem był pierwotny plan twórcy produkcji Dong-hyuk Hwanga. Po wielkim sukcesie serialu Netflix jednak nie odpuszcza i chce doić złotą kurę, planując nawet i trzeci sezon.

W trakcie jednego z ostatnio udzielonych wywiadów Hwang zdradził, iż Netflix chce mocno zainwestować w serial i planuje nakręcić nie tylko jedną jego kontynuację. Co ciekawe platforma myśli już o trzecim sezonie, nie złożywszy jeszcze oficjalnego zamówienia na drugą serię…

Prowadzę rozmowy z Netflix dotyczące zarówno 2. jak i 3. sezonu. Wkrótce dojdziemy do jakichś wniosków. – powiedział Hwang

Drugi sezon jeśli otrzyma zamówienie prawdopodobnie skupi się na dalszej historii Gi-huna, mężczyzny który wygrał śmiertelną grę. Chce on powstrzymać tych, którzy stoją za tymi rozgrywkami.

Co sądzicie o tych planach Netflixa? Czy Squid Game naprawdę ma aż tak wielki potencjał, aby tworzyć, aż 3 sezony? Czy prędzej hitowa produkcja zostanie całkowicie zniszczona powstającymi kontynuacjami?

Squid Game setki spłukanych graczy dostają zaproszenie do udziału w tajemniczych grach dla dzieci. Z pozoru zadanie wydawałoby się dziecinnie łatwe, bo co trudnego jest w takich grach. Kiedy jednak stawką okazuje się własne życie nic nie jest już takie samo. A zwycięzca otrzymać ma wielką nagrodę – 45,6 miliarda wonów.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Minister Edukacji krytykuje Squid Game

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.