Przeczytano:

Panic – zwiastun młodzieżowego serialu Amazona

13 05 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Amazon Prime Video przedstawia zapowiedź serialu Panic. Produkcja ta jest adaptacją powieści dla młodzieży Lauren Oliver.

Fabuła ukaże nam grupę licealistów, którzy przygotowują się do corocznej gry Panic. Składa się na nią szereg niebezpiecznych wyzwań, m.in. pogrzebanie żywcem czy skok z wysokiego klifu. Zwycięzca zgarnia 50 tys dolarów, które pozwolą mu zacząć nowe życie poza małym miasteczkiem w Teksasie.

Jednak w nowym roku coś w grze się zmieniło. Pula pieniędzy jest większa, a zadania niebezpieczniejsze. Gracze będą musieli stanąć twarzą w twarz ze swoimi najmroczniejszymi i najgłębiej skrywanymi lękami i wybrać jak dużo są w stanie zaryzykować, aby wygrać.

Zobaczcie zapowiedź.

Obsadę serialu prowadzi Olivia Welch jako Heather Nill, utalentowana pisarka, która po sercowym załamaniu postanawia wygrać grę i rozpocząć nowe życie. Oprócz niej w obsadzie są także Jessica Sula, Mike Faist, Ray Nicholson, Camron Jones,, Moira Kelly, Nancy McKeon i Rachel Bay Jones. Twórcą serialu jest Lauren Oliver.

Premiera serialu Panic już 28 maja 2021 roku.

Źródło: ew.com

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również