Panic – zwiastun młodzieżowego serialu Amazona

}

Data: 13 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Amazon Prime Video przedstawia zapowiedź serialu Panic. Produkcja ta jest adaptacją powieści dla młodzieży Lauren Oliver.

Fabuła ukaże nam grupę licealistów, którzy przygotowują się do corocznej gry Panic. Składa się na nią szereg niebezpiecznych wyzwań, m.in. pogrzebanie żywcem czy skok z wysokiego klifu. Zwycięzca zgarnia 50 tys dolarów, które pozwolą mu zacząć nowe życie poza małym miasteczkiem w Teksasie.

Jednak w nowym roku coś w grze się zmieniło. Pula pieniędzy jest większa, a zadania niebezpieczniejsze. Gracze będą musieli stanąć twarzą w twarz ze swoimi najmroczniejszymi i najgłębiej skrywanymi lękami i wybrać jak dużo są w stanie zaryzykować, aby wygrać.

Zobaczcie zapowiedź.

Obsadę serialu prowadzi Olivia Welch jako Heather Nill, utalentowana pisarka, która po sercowym załamaniu postanawia wygrać grę i rozpocząć nowe życie. Oprócz niej w obsadzie są także Jessica Sula, Mike Faist, Ray Nicholson, Camron Jones,, Moira Kelly, Nancy McKeon i Rachel Bay Jones. Twórcą serialu jest Lauren Oliver.

Premiera serialu Panic już 28 maja 2021 roku.

Źródło: ew.com

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – trzy nowe nazwiska w obsadzie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.