Przeczytano:

Papiery na szczęście zastąpią Zakochanych po uszy

14 05 2021 | Newsy | 1 komentarz

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Na TVN 7 zmierza nowa codzienna telenowela. Miejsce serialu Zakochani po uszy zajmie produkcja nosząca tytuł Papiery na szczęście.

Fabuła serialu opiera się na autorskim pomyśle stacji. Poznamy historię Marty, w tej roli Adriana Kalska, żony znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje dotychczasowe luksusowe życie i zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje Adama (Jakub Sasak). Tych dwoje z czasem zakochuje się w sobie.

Za produkcję odpowiadają twórcy serialu Zakochani po uszy. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserią zajęła się Regina Zawadzka-Bigaj. Zdjęcia do serialu realizowane są w Krakowie.

Papiery na szczęście oglądać będzie można od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.30. Premiera serialu jesienią.

Źródło: press

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    Jestem bardzo ciekawa tego serialu. Zobaczymy, czy będzie równie popularny, jak Zakochani po uszy 🙂

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również