Loki – Tom Hiddleston jako nordycki bóg psot na nowym plakacie

}

Data: 13 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Marvel Studios w ramach promocji serialu Loki opublikowało nowy, bardzo ładnie prezentujący się plakat. Możecie zobaczyć go poniżej.

loki poster

Ukazuje on oczywiście Toma Hiddlestona w epicentrum i drażni jego czasowe wędrówki. Na plakacie widzimy także Owena Wilsona jako Mobiusa, Gugu Mbathę-Raw jako Judge Renslayer i Wunmi Mosaku jako Hunter B-15. Na grafice umieszczona jest już także nowa data premiery.

Loki to serial należący do trzeciej fazy MCU, który powstał dla platformy Disney+. Głównego bohatera ostatni raz widzieliśmy w filmie Avengers: Koniec gry, jak uciekł z jednym z Kamieni Nieskończoności. W serialu poznamy losy Lokiego z alternatywnej linii czasowej, do której dostał się dzięki ukradzionemu Tesseractowi. Teraz może on dowolnie podróżować w czasie i zmieniać bieg różnych wydarzeń.

Premiera Lokiego 9 czerwca 2021 roku. Marvel przyśpieszył ją o dwa dni.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kto przejmie serialowy tron? – Seriale, które mają szansę powtórzyć sukces Gry o tron

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.