Loki – Tom Hiddleston jako nordycki bóg psot na nowym plakacie

13 maja 2021 | Newsy

Marvel Studios w ramach promocji serialu Loki opublikowało nowy, bardzo ładnie prezentujący się plakat. Możecie zobaczyć go poniżej.

loki poster

Ukazuje on oczywiście Toma Hiddlestona w epicentrum i drażni jego czasowe wędrówki. Na plakacie widzimy także Owena Wilsona jako Mobiusa, Gugu Mbathę-Raw jako Judge Renslayer i Wunmi Mosaku jako Hunter B-15. Na grafice umieszczona jest już także nowa data premiery.

Loki to serial należący do trzeciej fazy MCU, który powstał dla platformy Disney+. Głównego bohatera ostatni raz widzieliśmy w filmie Avengers: Koniec gry, jak uciekł z jednym z Kamieni Nieskończoności. W serialu poznamy losy Lokiego z alternatywnej linii czasowej, do której dostał się dzięki ukradzionemu Tesseractowi. Teraz może on dowolnie podróżować w czasie i zmieniać bieg różnych wydarzeń.

Premiera Lokiego 9 czerwca 2021 roku. Marvel przyśpieszył ją o dwa dni.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kto przejmie serialowy tron? – Seriale, które mają szansę powtórzyć sukces Gry o tron

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram