w

Ozark – przygotuj się na drugi sezon!

Ozark
Źródło: youtube

Nie pamiętasz, co działo się w pierwszym sezonie Ozark? Obejrzyj podsumowanie Ruth Langmore, zanim włączysz pierwszy odcinek drugiego sezonu!

Serialowa Ruth Langmore odwiedza swojego ojca w więzieniu i opowiada mu o wszystkim, co działo się od momentu, gdy Byrde’owie wprowadzili się nad jezioro. Jeśli więc jakimś cudem (może przez to, że oglądasz tak dużo seriali? ? ) nie pamiętasz, co wydarzyło się w pierwszym sezonie, ten filmik sprawi, że nadrobisz zaległości.

Gdy rodzinie Byrde’ów wydaje się, że po śmierci Dela wszystko zaczyna się układać, w ich życiu namiesza prawniczka Helen Pierce. Niebezpieczny świat narkotykowego kartelu to nie jest miejsce, które tak łatwo można opuścić. Współpraca Marty i Wendy ze Snellami i nową wysłanniczką kartelu Ruth Langmore staje się coraz bardziej ryzykowna i zaczynają rozumieć, że muszą iść na całość.

Premiera drugiego sezonu Ozark już 31 sierpnia!

Klaudia Kołodziejczyk

Napisane przez Klaudia Kołodziejczyk

Może i nie jest miłośniczką najnowszych seriali, ale za to potrafi opowiedzieć fabułę każdego - dosłownie KAŻDEGO - odcinka "Przyjaciół", a z polskimi telewizyjnymi produkcjami jest na bieżąco. Planuje wkrótce wykupić sobie Netflixa i obejrzeć wszystko, co jej polecali.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Netflix

Netflix otwiera centrum produkcji telewizyjno-filmowej!

Netflix

Netflix zapowiada nowe seriale na sierpień 2018