Ozark – przygotuj się na drugi sezon!

}

Data: 26 lipca 2018

a

Kategorie: Newsy

Nie pamiętasz, co działo się w pierwszym sezonie Ozark? Obejrzyj podsumowanie Ruth Langmore, zanim włączysz pierwszy odcinek drugiego sezonu!

Serialowa Ruth Langmore odwiedza swojego ojca w więzieniu i opowiada mu o wszystkim, co działo się od momentu, gdy Byrde’owie wprowadzili się nad jezioro. Jeśli więc jakimś cudem (może przez to, że oglądasz tak dużo seriali? ? ) nie pamiętasz, co wydarzyło się w pierwszym sezonie, ten filmik sprawi, że nadrobisz zaległości.

Gdy rodzinie Byrde’ów wydaje się, że po śmierci Dela wszystko zaczyna się układać, w ich życiu namiesza prawniczka Helen Pierce. Niebezpieczny świat narkotykowego kartelu to nie jest miejsce, które tak łatwo można opuścić. Współpraca Marty i Wendy ze Snellami i nową wysłanniczką kartelu Ruth Langmore staje się coraz bardziej ryzykowna i zaczynają rozumieć, że muszą iść na całość.

Premiera drugiego sezonu Ozark już 31 sierpnia!

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things: sezon 4 - o koronawirusie i nowych normach na planie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Klaudia Kołodziejczyk

Może i nie jest miłośniczką najnowszych seriali, ale za to potrafi opowiedzieć fabułę każdego - dosłownie KAŻDEGO - odcinka "Przyjaciół", a z polskimi telewizyjnymi produkcjami jest na bieżąco. Planuje wkrótce wykupić sobie Netflixa i obejrzeć wszystko, co jej polecali.