Ozark – nowy zwiastun finałowego sezonu

}

Data: 18 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował nową zapowiedź czwartego i zarazem finałowego sezonu kryminalnego dramatu Ozark. Serial z nowymi odcinkami powróci już 21 stycznia 2022 roku.

Jego premiera podzielona zostanie na dwie części. W styczniu zadebiutuje część pierwsza, która składać będzie się z siedmiu odcinków.

Serial opowiada o rodzinie, która zostaje zmuszona do porzucenia obecnego życia w Chicago i przeprowadzenia się do wakacyjnego kurortu. Martin “Marty” Byrde jest doradcą finansowym, mieszkającym w Naperville koło Chicago z żoną Wendy, córką Charlotte i synem Jonahem. Wraz z przyjacielem Bruce’em Liddellem prowadzi biuro finansowe, a ich głównym klientem jest Camino Del Rio – szef jednego z meksykańskich karteli narkotykowych, dla którego główny bohater pierze pieniądze.

Po kilku latach jak dotąd owocnej współpracy Del Rio odkrywa, że został oszukany przez Liddella na kwotę 8 milionów dolarów. Marty, który mając broń przyłożoną praktycznie do skroni, na poczekaniu przekonuje swojego oprawcę, by jednak go nie zabijał. W konsekwencji następujących po tym fakcie zdarzeń, Byrdowie muszą przeprowadzić się do Osage Beach – wypoczynkowej miejscowości na wyżynie Ozark, gdzie w ciągu pięciu lat Martin ma wyprać dla meksykańskiego kartelu miliony dolarów. Po zamieszkaniu w kurorcie nad jeziorem Ozarks w stanie Missouri Byrde uświadamia sobie, że nie jest jedynym, który prowadzi tam nielegalną działalność, a jego pojawienie się nie jest na rękę wszystkim miejscowym.

W trzecim sezonie byliśmy świadkami dramatycznych wydarzeń, w których to Helen zamordowała na oczach państwa Byrde kilka osób. Czwarty sezon ukaże nam jak przeszłe decyzje rodziny Byrde wpłyną na jej przyszłość. Marty i Wendy pozbędą się Helen i wespną na szczyt imperium Navarro.

Poniżej nowe zdjęcia z czwartego sezonu opublikowane przez platformę.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Ozark – odnowiony na sezon 4. finałowy

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.