Landscapers – zwiastun kryminalnego dramatu z Olivią Colman w roli głównej

}

Data: 18 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO opublikowało zwiastun kryminalnego dramatu Landscapers, opartego na prawdziwych wydarzeniach. Jest to limitowana czteroczęściowa produkcja.

Serial opowie o losach małżeństwa Susan i Christophera Edwardsów, którzy znaleźli się w samym środku dochodzenia w sprawie morderstwa Patricii i Williama Wycherleyów. Akcja rozpocznie się od odkrycia dwóch ciał w ogrodzie domu Edwardsów w Nottingham. Stają się oni głównymi podejrzanymi. Funkcjonariusze wzywają ich na osobne przesłuchania używając tam takich taktyk, aby każdego z nich zmylić i zwrócić przeciwko sobie.

Za serial odpowiada Ed Sinclair. Olivia Colman wciela się w Susan, a David Thewlis portretuje Christophera. W obsadzie serialu są także Kate O’Flynn, Dipo Ola, Samuel Anderson, David Hayman, Felicity Montagu i Daniel Rigby.

Premiera pierwszego odcinka serialu już 6 grudnia 2021 roku. Kolejne epizody co poniedziałek.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dom z papieru - Netflix ogłasza prace nad kolejnymi odcinkami

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.