Przeczytano:

Ozark – odnowiony na sezon 4. finałowy

01 07 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Ozark, popularny i trzymający w napięciu dramat kryminalny Netflixa powróci na czwarty i zarazem finałowy sezon.

Jednak dla fanów serialu jest też dobra wiadomość, bowiem seria ta będzie wydłużona. Dotychczasowe sezony liczyły po 10 odcinków, tymczasem finałowy składać się będzie z 14. Sezon ten tropem wielu innych seriali podzielony zostanie na dwie części, po siedem odcinków każda. Także z państwem Byrde nie rozstaniemy się zbyt szybko.

ozark

Bardzo cieszymy się, że Netflix dostrzegł, jak ważne jest, by dać serialowi więcej czasu na odpowiednie zakończenie tej sagi. To była wspaniała przygoda dla nas wszystkich, zarówno na ekranie, jak i poza nim, dlatego cieszymy się, że mamy szansę zakończyć ją w możliwie najbardziej satysfakcjonujący sposób. – powiedział Chris Mundy, showrunner serialu

Większy sezon oznacza większe problemy dla rodziny Byrde. Jestem podekscytowany, że mogę zakończyć to z hukiem. – dodał Bateman

ozark 310 unit 00394r

Serial opowiada o rodzinie, która zostaje zmuszona do porzucenia obecnego życia w Chicago i przeprowadzenia się do wakacyjnego kurortu. Martin “Marty” Byrde jest doradcą finansowym, mieszkającym w Naperville koło Chicago z żoną Wendy, córką Charlotte i synem Jonahem. Wraz z przyjacielem Bruce’em Liddellem prowadzi biuro finansowe, a ich głównym klientem jest Camino Del Rio – szef jednego z meksykańskich karteli narkotykowych, dla którego główny bohater pierze pieniądze.

Po kilku latach jak dotąd owocnej współpracy Del Rio odkrywa, że został oszukany przez Liddella na kwotę 8 milionów dolarów. Marty, który mając broń przyłożoną praktycznie do skroni, na poczekaniu przekonuje swojego oprawcę, by jednak go nie zabijał. W konsekwencji następujących po tym fakcie zdarzeń, Byrdowie muszą przeprowadzić się do Osage Beach – wypoczynkowej miejscowości na wyżynie Ozark, gdzie w ciągu pięciu lat Martin ma wyprać dla meksykańskiego kartelu miliony dolarów. Po zamieszkaniu w kurorcie nad jeziorem Ozarks w stanie Missouri Byrde uświadamia sobie, że nie jest jedynym, który prowadzi tam nielegalną działalność, a jego pojawienie się nie jest na rękę wszystkim miejscowym.

ozark recenzja 2 sezonu

W finałowym sezonie powrócą gwiazdy serialu – Jason Bateman, Laura Linney, Julia Garner, Sofia Hublitz, Skylar Gaertner, Charlie Tahan i Lisa Emery.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również