w

Ozark – odnowiony na sezon 4. finałowy

ozark 732x492

Ozark, popularny i trzymający w napięciu dramat kryminalny Netflixa powróci na czwarty i zarazem finałowy sezon.

Jednak dla fanów serialu jest też dobra wiadomość, bowiem seria ta będzie wydłużona. Dotychczasowe sezony liczyły po 10 odcinków, tymczasem finałowy składać się będzie z 14. Sezon ten tropem wielu innych seriali podzielony zostanie na dwie części, po siedem odcinków każda. Także z państwem Byrde nie rozstaniemy się zbyt szybko.

ozark netflix

Bardzo cieszymy się, że Netflix dostrzegł, jak ważne jest, by dać serialowi więcej czasu na odpowiednie zakończenie tej sagi. To była wspaniała przygoda dla nas wszystkich, zarówno na ekranie, jak i poza nim, dlatego cieszymy się, że mamy szansę zakończyć ją w możliwie najbardziej satysfakcjonujący sposób. – powiedział Chris Mundy, showrunner serialu

Większy sezon oznacza większe problemy dla rodziny Byrde. Jestem podekscytowany, że mogę zakończyć to z hukiem. – dodał Bateman

ozark 310 unit 00394r 1024x683

Serial opowiada o rodzinie, która zostaje zmuszona do porzucenia obecnego życia w Chicago i przeprowadzenia się do wakacyjnego kurortu. Martin “Marty” Byrde jest doradcą finansowym, mieszkającym w Naperville koło Chicago z żoną Wendy, córką Charlotte i synem Jonahem. Wraz z przyjacielem Bruce’em Liddellem prowadzi biuro finansowe, a ich głównym klientem jest Camino Del Rio – szef jednego z meksykańskich karteli narkotykowych, dla którego główny bohater pierze pieniądze.

Po kilku latach jak dotąd owocnej współpracy Del Rio odkrywa, że został oszukany przez Liddella na kwotę 8 milionów dolarów. Marty, który mając broń przyłożoną praktycznie do skroni, na poczekaniu przekonuje swojego oprawcę, by jednak go nie zabijał. W konsekwencji następujących po tym fakcie zdarzeń, Byrdowie muszą przeprowadzić się do Osage Beach – wypoczynkowej miejscowości na wyżynie Ozark, gdzie w ciągu pięciu lat Martin ma wyprać dla meksykańskiego kartelu miliony dolarów. Po zamieszkaniu w kurorcie nad jeziorem Ozarks w stanie Missouri Byrde uświadamia sobie, że nie jest jedynym, który prowadzi tam nielegalną działalność, a jego pojawienie się nie jest na rękę wszystkim miejscowym.

ozarkse02 blogroll 1533856307830

W finałowym sezonie powrócą gwiazdy serialu – Jason Bateman, Laura Linney, Julia Garner, Sofia Hublitz, Skylar Gaertner, Charlie Tahan i Lisa Emery.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

101 8d040cf0 8a6e 11ea a34d 0a943cbe20fdr 150x150

Przeklęta – oficjalny zwiastun serialu

rs 1024x768 151127081042 1024 gremlins 2 gizmo 112715 150x150

Gremliny powrócą na HBO Max już w przyszłym roku!