Outsider – serial doczeka się drugiego sezonu, ale szuka nowego domu!

}

Data: 11 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Outsider to serial HBO, stworzony jako mini serial, a więc z założenia nie mający mieć więcej niż jeden sezon. Zdecydowano jednak inaczej. Produkcja otrzymała odnowienie na kolejne odcinki, ale nie powstaną one dla HBO. Poszukiwany jest nowy dom.

Do walki o produkcję staną inne platformy streamingowe i stacje telewizyjne. Nie wiadomo dlaczego HBO zdecydowało się na taką decyzję. Serial miał bowiem bardzo dobre opinie krytyków i równie dobrą oglądalność.

Fabuła serialu oparta jest na powieści Stephena Kinga. Jego akcja obraca się wokół śledztwa w sprawie makabrycznego morderstwa chłopca i tajemniczych okoliczności jakie nawarstwiają się wokół tej sprawy.

Sprawę prowadzi detektyw Ralph Anderson (Ben Mendelsohn), który dokonuje oględzin zmasakrowanego ciała 11-letniego Frankiego Petersona odnalezionego w lasach stanu Georgia. Tajemnicze okoliczności przerażającej zbrodni sprawiają, że Ralph, który jest nadal pogrążony w żałobie po śmierci swojego syna, postanawia włączyć do sprawy znaną z nietypowych metod pracy prywatną detektywkę Holly Gibney (Cynthia Erivo), bo ma nadzieję, że dzięki jej zdolnościom uda im się wytłumaczyć to, co wydaje się być niewytłumaczalne.

Pierwszy sezon Outsidera składa się z 10 odcinków i w całości dostępny jest na HBO GO.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale z tajemnicą - top 10 produkcji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.