w

Pennyworth sezon 2. – zobaczcie zapowiedź!

pennyworth1
fot. epix

Stacja Epix wydała zapowiedź drugiego sezonu serialu Pennyworth, którego premiera zaplanowana została na 13 grudnia br. Możecie zapoznać się z nią poniżej.

Serial ten śledzi historię Alfreda na długo przed narodzinami Bruce’a Wayne’a. Poznajemy jego drogę od bycia żołnierzem do założenia firmy ochroniarskiej i rozpoczęcia współpracy z Thomasen Wayne’m, przyszłym ojcem Batmana.

W drugim sezonie będziemy świadkami wybuchu wojny domowej w Londynie, za którą odpowiada neofaszystowska organizacja Raven Union kierowana przez Lorda Harwooda. Ta sytuacja zmusza Alfreda do ucieczki. Kierunek jaki obiera to Ameryka.

W tytułowej roli powróci Jack Bannon. Thomasa Wayne’a portretuje Ben Aldrige. W pozostałej obsadzie znajdują się m.in. Emma Paetz, Ryan Fletcher, Hainsley Lloyd Bennett, Jason Flemyng, Simon Manyonda jako Luciusz Fox, Jessica de Gouw jako Melanie Troy, James Purefoy, Edward Hogg, Ramon Tikaram i Harriet Slater.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

outsider

Outsider – serial doczeka się drugiego sezonu, ale szuka nowego domu!

emilyinparis1

Emily w Paryżu – Netflix zamawia 2. sezon serialu