pixel

Przeczytano:

Pennyworth sezon 2. – zobaczcie zapowiedź!

11 11 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja Epix wydała zapowiedź drugiego sezonu serialu Pennyworth, którego premiera zaplanowana została na 13 grudnia br. Możecie zapoznać się z nią poniżej.

Serial ten śledzi historię Alfreda na długo przed narodzinami Bruce’a Wayne’a. Poznajemy jego drogę od bycia żołnierzem do założenia firmy ochroniarskiej i rozpoczęcia współpracy z Thomasen Wayne’m, przyszłym ojcem Batmana.

W drugim sezonie będziemy świadkami wybuchu wojny domowej w Londynie, za którą odpowiada neofaszystowska organizacja Raven Union kierowana przez Lorda Harwooda. Ta sytuacja zmusza Alfreda do ucieczki. Kierunek jaki obiera to Ameryka.

W tytułowej roli powróci Jack Bannon. Thomasa Wayne’a portretuje Ben Aldrige. W pozostałej obsadzie znajdują się m.in. Emma Paetz, Ryan Fletcher, Hainsley Lloyd Bennett, Jason Flemyng, Simon Manyonda jako Luciusz Fox, Jessica de Gouw jako Melanie Troy, James Purefoy, Edward Hogg, Ramon Tikaram i Harriet Slater.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również