w

Our Flag Means Death – Taika Waititi producentem komedii o pewnym piracie

waititi
comingsoon

HBO Max zamówiło komediowy serial Our Flag Means Death za którego produkcję odpowie nie kto inny jak słynny Taika Waititi. Będzie on także reżyserem odcinka pilotażowego.

Fabuła serialu luźno opierać się ma na prawdziwym życiu i przygodach niejakiego Stede Bonneta. Ten żyjący na początku XVIII wieku rozpieszczony arystokrata, porzucił wygodne życie, aby wejść na drogę kryminału i zostać piratem.

Waititi nakręceniem pilota zająć się ma zaraz po zakończeniu zdjęć do filmu Thor: Love and Thunder. W projekt zaangażowani są także David Jenkins, Dan Halsted i Garrett Basch.

Wyjątkowe podejście Davida i Taiki z pewnością ukaże w świetny sposób szalone przygody Bonneta co zachwyci widzów na całym świecie. – powiedziała Sarah Aubrey, szefowa HBO Max

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eli roth 768x433

Eli Roth: Historia horroru sezon 2. – jest pierwsza zapowiedź!

poulter

Dopesick – Will Poulter dołącza do obsady serialu Hulu