Our Flag Means Death – Taika Waititi producentem komedii o pewnym piracie

}

Data: 16 września 2020

a

Kategorie: Newsy

HBO Max zamówiło komediowy serial Our Flag Means Death za którego produkcję odpowie nie kto inny jak słynny Taika Waititi. Będzie on także reżyserem odcinka pilotażowego.

Fabuła serialu luźno opierać się ma na prawdziwym życiu i przygodach niejakiego Stede Bonneta. Ten żyjący na początku XVIII wieku rozpieszczony arystokrata, porzucił wygodne życie, aby wejść na drogę kryminału i zostać piratem.

Waititi nakręceniem pilota zająć się ma zaraz po zakończeniu zdjęć do filmu Thor: Love and Thunder. W projekt zaangażowani są także David Jenkins, Dan Halsted i Garrett Basch.

Wyjątkowe podejście Davida i Taiki z pewnością ukaże w świetny sposób szalone przygody Bonneta co zachwyci widzów na całym świecie. – powiedziała Sarah Aubrey, szefowa HBO Max

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wojownik sezon 2. - poznajcie dalsze losy Ah Sahma

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.