Przeczytano:

Our Flag Means Death – Taika Waititi producentem komedii o pewnym piracie

16 09 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

HBO Max zamówiło komediowy serial Our Flag Means Death za którego produkcję odpowie nie kto inny jak słynny Taika Waititi. Będzie on także reżyserem odcinka pilotażowego.

Fabuła serialu luźno opierać się ma na prawdziwym życiu i przygodach niejakiego Stede Bonneta. Ten żyjący na początku XVIII wieku rozpieszczony arystokrata, porzucił wygodne życie, aby wejść na drogę kryminału i zostać piratem.

Waititi nakręceniem pilota zająć się ma zaraz po zakończeniu zdjęć do filmu Thor: Love and Thunder. W projekt zaangażowani są także David Jenkins, Dan Halsted i Garrett Basch.

Wyjątkowe podejście Davida i Taiki z pewnością ukaże w świetny sposób szalone przygody Bonneta co zachwyci widzów na całym świecie. – powiedziała Sarah Aubrey, szefowa HBO Max

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również