Eli Roth: Historia horroru sezon 2. – jest pierwsza zapowiedź!

}

Data: 16 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Już 10 października światowa premiera drugiego sezonu dokumentalnego serialu, który wchodzi w głąb gatunku filmowego jakim jest horror. W naszym kraju na AMC produkcja z nowymi epizodami pojawi się miesiąc później, tj. 12 listopada br.

Serial odkrywa mroczną i nikczemną frajdę płynącą ze strasznych filmów, rzemiosło, które stało za ich stworzeniem oraz sposób, w jaki horrory odzwierciedlają niepokoje swoich czasów. Historia opowiadana jest przez Eli’a Rotha przy pomocy znamienitej obsady złożonej z pisarzy, reżyserów, aktorów, kinematografów, kompozytorów i specjalistów od efektów specjalnych, którzy powołują nasze największe koszmary do życia.

Drugi sezon poświęcony zostanie odkrywaniem tajemnic produkcji, w których straszą potwory, opętane dzieci, czarownice czy nawiedzone domy. Zobaczymy także odniesienia do horroru ciała.

Poniżej pierwsza zapowiedź nowej serii tego niezwykle ciekawego dla wszystkich fanów horroru dokumentu. Jest także oficjalny plakat.

hoh s2 keyart vert 1365x2048 1

Źródło: bloody-disgusting

ZOBACZ TEŻ  Shining Vale – Judith Light dołącza do obsady komediowego horroru Starz

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.