w

Eli Roth: Historia horroru sezon 2. – jest pierwsza zapowiedź!

eli roth 768x433 758x427
comingsoon

Już 10 października światowa premiera drugiego sezonu dokumentalnego serialu, który wchodzi w głąb gatunku filmowego jakim jest horror. W naszym kraju na AMC produkcja z nowymi epizodami pojawi się miesiąc później, tj. 12 listopada br.

Serial odkrywa mroczną i nikczemną frajdę płynącą ze strasznych filmów, rzemiosło, które stało za ich stworzeniem oraz sposób, w jaki horrory odzwierciedlają niepokoje swoich czasów. Historia opowiadana jest przez Eli’a Rotha przy pomocy znamienitej obsady złożonej z pisarzy, reżyserów, aktorów, kinematografów, kompozytorów i specjalistów od efektów specjalnych, którzy powołują nasze największe koszmary do życia.

Drugi sezon poświęcony zostanie odkrywaniem tajemnic produkcji, w których straszą potwory, opętane dzieci, czarownice czy nawiedzone domy. Zobaczymy także odniesienia do horroru ciała.

Poniżej pierwsza zapowiedź nowej serii tego niezwykle ciekawego dla wszystkich fanów horroru dokumentu. Jest także oficjalny plakat.

hoh s2 keyart vert 1365x2048 1 683x1024

Źródło: bloody-disgusting

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

screen shot 2020 09 15 at 10.17.08 am 150x150

The Mandalorian sezon 2. – zobaczcie oficjalną zapowiedź!

waititi 150x150

Our Flag Means Death – Taika Waititi producentem komedii o pewnym piracie