pixel

Przeczytano:

Dopesick – Will Poulter dołącza do obsady serialu Hulu

16 09 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Hulu pracuje nad bardzo ciekawą limitowaną produkcją noszącą tytuł Dopesick. Ma ona opowiadać o największym uzależnieniu jakiego doznała Ameryka za naszych czasów – mowa o opioidowych lekach przeciwbólowych. Do obsady serialu dołączył właśnie Will Poulter, który wystąpił już w serialu School of Comedy.

Jeśli chodzi o role filmowe, których parę na swoim koncie już ma, to kojarzyć możecie go z filmu Opowieści z Narnii: Podróź Wędrowca do Świtu, Więzień labiryntu, Zjawa czy Midsommar: W biały dzień.

Poulter dołączył do wcześniej już ogłoszonej gwiazdorskiej obsady, na którą składają się Michael Keaton, Kaitlyn Dever i Peter Sarsgaard. Młody aktor wcieli się w przedstawiciela handlowego imieniem Billy, który został zatrudniony przez Purdue Pharma, aby wprowadzić na rynek ich nowy lek o nazwie OxyContin.

Premiera serialu zaplanowana jest na 2021 rok.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również