Oscar Isaac jako Moon Knight?

}

Data: 27 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Oscar Isaac to w ostatnim czasie jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów Hollywood. Obecnie na premierę z nim czeka film Diuna, wystąpi w remake serialu Sceny z życia małżeńskiego i prowadzi rozmowy o wystąpienie w głównej roli w serialu Moon Knight dla Disney+.

Serial o przygodach tego herosa należeć będzie do 4 fazy kinowego uniwersum Marvela. Moon Knight to alter ego Marca Spectora, byłego agenta CIA, który prawie zginął z rąk terrorysty Bushmana. Od niechybnej śmierci ocalił go bóg księżyca Khonshu, dając mu wielką siłę i wytrzymałość. W umyśle Moon Knight zachodzi wielka burza, bowiem spotykają się w nim aż cztery osobowości, a on sam w swoim sposobie działania potrafi być niezwykle brutalny.

Jeśli rozmowy się powiodą Isaac dołączy do licznego grona aktorów, którzy wystąpili w superbohaterskich filmach należących do uniwersum Marvela.

Jak na razie trwają poszukiwania reżysera. Za scenariusz odpowiada Jeremy Slater. Kiedy rozpoczęcie produkcji? Nie wiadomo.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Disney + szykuje kolejne trzy superbohaterskie seriale!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.