Sceny z życia małżeńskiego – Jessica Chastain zastąpi w remake Michelle Williams

}

Data: 27 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Jak wiadomo stacja HBO pracuje nad remake produkcji Ingmara Bergmana z 1973 roku. W głównej roli wystąpić miała Michelle Williams, jednak z powodu napiętego grafiku musiała ona zrezygnować z tego projektu. Zastąpi ją Jessica Chastain.

Tym samym aktorka ponownie pojawi się u boku Oscara Isaaca. Razem wystąpili na planie filmu Rok przemocy.

Pierwotnie produkcja Bergmana była sześcioodcinkowym serialem, który na potrzeby kinowe przerobiony został na trzygodzinny film. Bohaterami oryginału było małżeństwo grane przez Liv Ullman i Erlanda Josephsona, a tematem fabuły ich życiowe rozterki, trudy małżeństwa i nieoczekiwane rozstanie.

Twórcą nowego serialu dla HBO jest Hagaj Levi, który wziął na siebie funkcję zarówno autora scenariusza, jak i reżysera. Produkcja ta z założenia ma być miniserialem o z góry ograniczonej liczbie odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Weronika Mars powróci w 2019 roku na Hulu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.