w

Sceny z życia małżeńskiego – Jessica Chastain zastąpi w remake Michelle Williams

chastain
fot. comingsoon

Jak wiadomo stacja HBO pracuje nad remake produkcji Ingmara Bergmana z 1973 roku. W głównej roli wystąpić miała Michelle Williams, jednak z powodu napiętego grafiku musiała ona zrezygnować z tego projektu. Zastąpi ją Jessica Chastain.

Tym samym aktorka ponownie pojawi się u boku Oscara Isaaca. Razem wystąpili na planie filmu Rok przemocy.

Pierwotnie produkcja Bergmana była sześcioodcinkowym serialem, który na potrzeby kinowe przerobiony został na trzygodzinny film. Bohaterami oryginału było małżeństwo grane przez Liv Ullman i Erlanda Josephsona, a tematem fabuły ich życiowe rozterki, trudy małżeństwa i nieoczekiwane rozstanie.

Twórcą nowego serialu dla HBO jest Hagaj Levi, który wziął na siebie funkcję zarówno autora scenariusza, jak i reżysera. Produkcja ta z założenia ma być miniserialem o z góry ograniczonej liczbie odcinków.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bez tytulu 12

Eden – nowe anime od Netflixa. Roboty wychowują ludzkie dziecko!

lndi20201026191122673dbzj

Oscar Isaac jako Moon Knight?