Batwoman – zobaczcie jaki kostium będzie nosić Javicia Leslie

}

Data: 28 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Jak wiadomo w drugim sezonie serialu Batwoman w tytułowej roli nowa aktorka, która wciela się w całkowicie nową bohaterkę przywdziewającą strój kobiety nietoperza. Javicia Leslie zastąpiła Ruby Rose, który zrezygnowała z roli w serialu po pierwszym sezonie. W sieci pojawiły się zdjęcia ukazujące Leslie w kostiumie Batwoman.

Nowa postać nosi imię Ryan Wilder. Opisywana jest jako kobieta, mająca około 25 lat, nie mająca określonego pochodzenia etnicznego. Jest sympatyczna, niechlujna, trochę głupia i nieokiełznana. Jest zupełnie inna niż Kate Kane.

Co sądzicie o wyglądzie nowej Batwoman?

800x1159 qitpt0 1 707x1024 1
800x1159 qitpt0 707x1024 1

Ryana Wilder jest wysoce wykwalifikowaną wojowniczką, tak więc konieczne było uwzględnienie jej surowej, atletycznej i zarazem namiętnej natury. Jako Batwoman, Javicia Leslie wnosi nie tylko nową perspektywę, ale i siłę fizyczną do tej roli. Dla nowego kostiumu ważne było, aby ukazać dominującą prezencję Javicii, jednocześnie prezentując jej atletyczność i pozwalając na swobodne wyrażanie fizycznej natury Batwoman, a wszystko to przy jednoczesnym superfajnym wyglądzie. – powiedziała Maya Mani, projektantka nowego kostiumu Batwoman

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Castle Rock sezon 2. - ogłoszono datę premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.