w

Batwoman – zobaczcie jaki kostium będzie nosić Javicia Leslie

batwoman s2 2 e1603740290868

Jak wiadomo w drugim sezonie serialu Batwoman w tytułowej roli nowa aktorka, która wciela się w całkowicie nową bohaterkę przywdziewającą strój kobiety nietoperza. Javicia Leslie zastąpiła Ruby Rose, który zrezygnowała z roli w serialu po pierwszym sezonie. W sieci pojawiły się zdjęcia ukazujące Leslie w kostiumie Batwoman.

Nowa postać nosi imię Ryan Wilder. Opisywana jest jako kobieta, mająca około 25 lat, nie mająca określonego pochodzenia etnicznego. Jest sympatyczna, niechlujna, trochę głupia i nieokiełznana. Jest zupełnie inna niż Kate Kane.

Co sądzicie o wyglądzie nowej Batwoman?

800x1159 qitpt0 1
800x1159 qitpt0

Ryana Wilder jest wysoce wykwalifikowaną wojowniczką, tak więc konieczne było uwzględnienie jej surowej, atletycznej i zarazem namiętnej natury. Jako Batwoman, Javicia Leslie wnosi nie tylko nową perspektywę, ale i siłę fizyczną do tej roli. Dla nowego kostiumu ważne było, aby ukazać dominującą prezencję Javicii, jednocześnie prezentując jej atletyczność i pozwalając na swobodne wyrażanie fizycznej natury Batwoman, a wszystko to przy jednoczesnym superfajnym wyglądzie. – powiedziała Maya Mani, projektantka nowego kostiumu Batwoman

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

lndi20201026191122673dbzj

Oscar Isaac jako Moon Knight?

saved by the bell trailer e1603805220904

Byle do dzwonka – nadchodzi reboot kutlowego serialu lat 90, zobaczcie zwiastun