pixel

Przeczytano:

Disney + szykuje kolejne trzy superbohaterskie seriale!

24 08 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Na tegorocznym konwencie D23 Expo Disney zaskoczył wszystkich. Ogłosił on bowiem powstanie trzech kolejnych produkcji z superbohaterami, które trafią na powstającą platformę Disney +. Opublikowane zostały także ich loga.

Fani doczekają się wreszcie przygód Moon Knight’a. Serial o przygodach tego herosa należeć będzie do 4 fazy kinowego uniwersum Marvela. Moon Knight to alter ego Marca Spectora, byłego agenta CIA, który prawie zginął z rąk terrorysty Bushmana. Od niechybnej śmierci ocalił go bóg księżyca Khonshu, dając mu wielką siłę i wytrzymałość. W umyśle Moon Knight zachodzi wielka burza, bowiem spotykają się w nim aż cztery osobowości, a on sam w swoim sposobie działania potrafi być niezwykle brutalny.

moon knight
geek

Na Disney + zobaczymy także przygody She-Hulk, będącej damską wersją dobrze nam znanego Hulka. Główna bohaterka to prawniczka, Jennifer Walters, kuzynka Bannera. W komiksach swą moc uzyskuje podczas transfuzji krwi po poważnym wypadku, bowiem Banner przetacza jej własne osocze.

she hulk
geek

Trzecim serialem, którego powstanie Disney zapowiedziało jest projekt opowiadający o Ms. Marvel. Jego bohaterką jest Kamela Khan, pierwsza Marvelowska postać o muzułmańskim wyznaniu. Posiada ona polimorficzne moce, czyli potrafi rozciągać swoje ciało i zmieniać jego kształt. Serial ten również należeć będzie do 4 fazy MCU. Bisha K. Ali ma napisać scenariusz i być showrunnerem.

marvel 5d607893d8599
geek

Na produkcje te przyjdzie nam jednak trochę poczekać. Mówi się, że na pewno nie pojawią się przed 2022 rokiem, bowiem pierwszeństwo mają premiery wcześniej już ogłoszonych projektów.

Źródło: geek

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również