Osaczony – serial od lutego w ramówce Polsatu

}

Data: 26 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Dostępny już od jakiegoś czasu w serwisie Polsat Box Go serial Osaczony, od lutego trafi do ramówki Polsatu. Produkcja opowiada o mężczyźnie, który przez przypadek wplątany zostaje w sprawę zabójstwa.

Gwiazdą serialu jest Leszek Lichota, który wciela się w główną rolę. Jego akcja rozgrywa się na osiedlu domków jednorodzinnych pod Warszawą. Michał, jeden z mieszkańców osiedla znajduje ciało pięcioletniego chłopca – syna sąsiadki. Śledztwo prowadzi detektyw Kron, który twierdzi, iż pierwszym podejrzanym zawsze jest ten kto znajduje ciało. Od tej chwili życie Michała staje się koszmarem. Media, sąsiedzi, a nawet żona uważają go za mordercę. Mężczyzna będzie próbował odnaleźć mordercę na własną rękę, a kryć może się on w każdym z osiedlowych domów. Próbując uwolnić się od podejrzeń, Michał odkryje wiele tajemnic, jakie kryją się za fasadą idealnych z pozoru rodzin z przedmieść…

Osaczony składa się z 6 około 40 minutowych odcinków. W obsadzie oprócz Leszka Lichoty, znajdują się także Eryk Lubos, Ilona Ostrowska i Maria Dębska.

Premiera serialu w Polsacie już 28 lutego 2022 roku.

Źródło: Świat seriali

ZOBACZ TEŻ  Śnięty Mikołaj powróci! Tim Allen ponownie w głównej roli

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.