Secret Invasion – główni bohaterowie na zdjęciach zza kulis

}

Data: 25 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia zza kulis Secret Invasion. Zdjęcia do produkcji powstają w Wielkiej Brytanii.

Secret Invasion to kolejny serial Disney+ należący do MCU, który opiera się na bohaterach wywodzących się z komiksów. Produkcja ta oprze się na komiksie Briana Michaela Bendisa.

Poniższe fotografie dostarczają nam pierwsze spojrzenie na postać, w którą wciela się Emilia Clarke. Niestety do tej pory nie ujawniono w kogo aktorka znana z Gry o tron się wciela. Widzimy także Bena Mendelsohna i Cobie Smulders, którzy portretują odpowiednio Talosa i Marię Hill. Na zdjęcia załapał się także Samuel L. Jackosn jako brodaty Nick Fury.

Jak na razie oficjalnie nie potwierdzono fabuły serialu, ale jeśli opiera się na komiksie Bendisa to opowie on o inwazji zmiennokształtnych Skrullów na Ziemię i potajemnym zastępowaniu przez nich Marvelowskich superbohaterów.

Premiera serialu w tym roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Secret Invasion rozpoczyna produkcję!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.