Śnięty Mikołaj powróci! Tim Allen ponownie w głównej roli

}

Data: 17 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Pamiętacie familijną serię filmową Śnięty Mikołaj, na którą składają się trzy filmy? Teraz ten tytułowy bohater powróci, jednak pojawi się nie w filmie, a w serialu. Pracuje nad nim platforma Disney+.

W roli głównej ponownie Tim Allen. W Scotta Calvina aka Śniętego Mikołaja wcieli się on po raz czwarty. Będzie on kolejny raz poszukiwał kogoś kto przejmie płaszcz Świętego Mikołaja, tym razem jednak na stałe.

Scott zbliża się do swoich 65-urodzin i zdaje sobie sprawę z tego, że nie może być wiecznie Świętym Mikołajem. Ma również rodzinę, która chciałby, aby zaznała normalnego życia z dala od bieguna północnego. W tym celu wraz z bliskimi i elfami wyrusza w podróż, której celem jest znalezienie swojego następcy. Jednocześnie przygotowuje też swoją rodzinę do nowego życia, z dala od bieguna północnego.

Producentem wykonawczym i showrunnerem serii jest Jack Burditt. Serial ma być limitowaną produkcja. Prace na planie rozpocząć mają się w marcu tego roku w Los Angeles.

Oryginalna trylogia była wielkim kasowym hitem. Na całym świecie zarobiła ona ponad 470 milionów dolarów.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie – zwiastun dramatu Netflix

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.