Przeczytano:

Opowieść podręcznej sezon 4. – Elisabeth Moss na nowym plakacie i zwiastunie serii

31 03 2021 | Newsy | 1 komentarz

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Za niecały miesiąc na Hulu zadebiutuje czwarty sezon lubianego i udanego serialu Opowieść podręcznej, którego fabuła opiera się na powieści Margaret Atwood. Zobaczcie jak seria prezentuje się na nowej zapowiedzi.

Akcja serialu rozgrywa się w totalitarnym i dystopijnym świecie Republiki Gilead, w którym kobiety nie posiadają żadnych praw i traktowane są jako reproduktorki. Trzeci sezon ukazał nam bunt przeciw Republice, do którego doprowadziła jedna z podręcznych June. Czy osłabiona June po obrażeniach, jakie odniosła w poprzedniej serii, da radę sprostać nowemu powstaniu i nie ugnie się przed rządem, który chce ją z powrotem… Czy ryzyko jakie podejmie i dążenie do sprawiedliwości i zemsty nie pochłonie jej i nie zniszczy tego co najbardziej kocha?

W głównej roli powróci oczywiście Elisabeth Moss. W obsadzie są także Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel, Madeline Brewer, O-T Fagbenie, Amanda Brugel i Sam Jaeger.

Premiera 4 sezonu serialu Opowieść podręcznej już 28 kwietnia 2021 roku.

Zerknijcie jak prezentuje się Elisabeth Moss na nowej grafice promującej sezon.

image001

Źródło: Comingsoon

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    Totalnie nie mogę się doczekać premiery 4. sezonu!!!!!

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również