Sylvester Stallone myśli nad serialowym prequelem Rocky’ego

}

Data: 31 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Chcielibyście, aby Rocky Balboa powrócił do gry? Jest to możliwe. Sam Sylvester Stallone, odtwórca tej kultowej postaci, zdradził iż coraz bardziej rozmyśla nad serialowym prequelem.

Stallone w swoich mediach społecznościowych opublikował wpis, który opatrzył zdjęciem swojego ręcznego opracowania zarysu historii.

bez tytulu 15

Tutaj link do wpisu.

bez tytulugg

Tutaj link do wpisu.

Zacząłem dziś rano od napisania zarysu do prequelu Rocky’ego. Robię to z myślą o streamingu. Idealnie byłoby to kilka 10-odcinkowych sezonów, aby dotrzeć do sedna postaci w latach ich młodości. Oto mała część tego jak zaczyna się mój proces twórczy. Mam nadzieję, że to się stanie. – napisał Stallone

Pomysł na prequel pojawił się w lipcu 2019 roku, kiedy Stallone w jednym z wywiadów zdradził, iż zastanawiał się nad projektem dla platformy streamingowej, ale wtedy producnet franczyzy Irwin Winkler nie zgadzał się z tym podejściem. Według niego postać Rocky’ego lepiej prezentuje się w formacie filmowym.

Stallone’a w roli Rocky’ego Balboa ostatni raz oglądać mogliśmy w filmie Creed II, gdzie pod swoje skrzydła wziął młodego wychowanka. Ostatni solowy film z Rocky’m wyszedł w 2006 roku.

Źródło: Instagram, Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Carnival Row – zobaczcie nowe, klimatyczne ujęcie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.