Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu Przeznaczenie: Saga Winx

}

Data: 21 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiły się oficjalne wpisy informujące o rozpoczęciu prac na planie drugiego sezonu serialu Przeznaczenie: Saga Winx. Ekipa znajduje się na planie w Irlandii.

Poniżej możecie zobaczyć wideo z planu, na którym widać obsadę serialu oraz wpis o rozpoczęciu produkcji wraz z informacją o nowych osobach w obsadzie.

W drugim sezonie do listy płac dołączyli Brandon Grace jako Grey, É anna Hardwicke jako Sebastian i Paulina Chávez jako Flora, która w animowanym serialu jest jedną z głównych bohaterek i jedną z założycielek Klubu Winx.

Główne bohaterki to nastoletnie przyjaciółki, które poznają świat magii, rywalizacji i miłości, ucząc się panowania nad swoimi niecodziennymi mocami w wyjątkowej szkole z internatem – Alfea. Na co dzień zmagają się też z wyzwaniami, jakie niosą miłość i zazdrość, oraz z… potworami, które zagrażają ich życiu.

Przeznaczenie: Saga Winx to aktorska wersja włoskiej, bardzo popularnej kreskówki, która zadebiutowała w 2004 roku i jej emisja trwa dalej. Seria ta stworzyła ogromną franczyzę, na którą składają się spin-offy, gry wideo, zabawki i różnego rodzaju inne sygnowane przedmioty.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  The New Pope – jest data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.