Obsesja Eve – pierwsze zdjęcia z finałowego sezonu

}

Data: 17 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

BBC America udostępniła pierwsze zdjęcia z czwartego, finałowego sezonu udanego serialu Obsesja Eve. Premiera produkcji już w lutym.

W finale do swoich ról powrócą oczywiście Sandra Ok jako Eve i Jodie Comer jako Villanelle. Kobiety mają obsesję na swoim punkcie i toczą ze sobą istną grę w kotka i myszkę.

W czwartym sezonie Eve wyrusza na misję, której celem jest zemsta, Villanelle zaś zaczyna swoją podróż ku odkupieniu. Carolyn zaś będzie chciała dowiedzieć się kto zlecił zabójstwo Kenny’ego.

Obsesja Eve opiera się na powieściach Luke’a Jenningsa. Główne bohaterki to dwie kobiety Eve i Villanelle. Pierwsza z nich to agentka MI6, znudzona swoją pracą za biurkiem, bowiem jej marzeniem było zostać szpiegiem. Pewnego dnia jej marzenie się spełnia. Dostaje zadanie wyśledzenia Villanelle, psychopatycznej morderczyni. Od tej pory rozpoczyna się epicka gra w kotka i myszkę, w której uczestniczą dwie niezwykle inteligentne i zaciekłe kobiety.

Premiera 4. sezonu serialu Obsesja Eve 27 lutego 2022 roku. Czekacie?

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Dom z papieru sezon 5. - napad dobiega końca!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.