Przeczytano:

Dom z papieru sezon 5. – napad dobiega końca!

03 08 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix zapowiada koniec popularnej serii. W piątym i zarazem finałowym sezonie serialu Dom z papieru zobaczymy finał wielkiego skoku.

Twórcą sezonu jest Alex Pina, a za produkcję odpowiada Vancouver Media na zlecenie Netflix. Produkcja 5 sezonu rusza 3 sierpnia. Ta część serialu będzie się składać z 10 odcinków. Zdjęcia do niej powstaną w Hiszpanii, Danii i Portugalii. Za reżyserię finału odpowiedzą Jesús Colmenar, Koldo Serra i Álex Rodrigo.

Prawie cały rok myśleliśmy o tym, jak rozbić naszą szajkę. Jak przechytrzyć Profesora. Jak doprowadzić do sytuacji, które dla wielu bohaterów staną się bez wyjścia. W efekcie powstała piąta część serialu Dom z papieru. Zobaczymy jeszcze bardziej dzikie i ekstremalne oblicze toczącej się walki i będzie to z pewnością najbardziej niezwykły i wciągający sezon serialu. – powiedział Alex Pina

Wśród obsady serialu znajdą się m.in. Úrsula Coberó, Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Darko Peric i Hovik Keuchkerian. W tym sezonie dołączą do niej Miguel Ángel Silvestre i Patrick Criado.

Źródło: netflix

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również