Barwy szczęścia odc. 2537-2541 – streszczenia

}

Data: 20 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Co w nowych odcinkach serialu Barwy szczęścia?

Odc. 2537 – Klara i Hubert kontaktują się z Leonem, potencjalnym ojcem dziecka Laury. Malwina zostaje wezwana do szkoły, ponieważ Emilka nie stosuje się do zasad używania telefonów podczas lekcji. Dziewczynka wpada w szał, gdy mam nakazuje jej ograniczyć dostęp do komórki. Franek po powrocie z Sycylii dostaje w pracy odznaczenie. Zaraz po tym chce odwiedzić Reginę, która znajduje się w szpitalu. Lekarze nie mają jednak dla niego dobrych wieści.

Odc. 2538 – Patryk po porwaniu ma stany lękowe i bezsenność. O chłopaka martwią się Agata i Sławka. Laura bez skrupułów wykorzystuje dobroć Klary i Huberta. Leon zaś zdobywa adres Klary i przychodzi do dziewczyny. Staz Reginy jest zły. Dziecko jest zdrowe, zaś kobieta ma objawy przypominające udar. Gdy Franek przyjeżdża do ukochanej, ta na jego oczach traci przytomność. Malwina ma problemy z kręgosłupem. Trafia w ręce Hermana.

Odc. 2539 – W nocy Laura okrada Pyrków i ucieka z ich domu. Zabiera m.in. biżuterię Klary i pierścionek zaręczynowy Agaty. Regina musi przejść operację. Przed jej wykonaniem lekarze są zmuszeni wywołać poród. Dziecko będzie wcześniakiem. Malwina zaprzyjaźnia się z Hermanem, który zajmie się jej rehabilitacją. Kobieta dowiaduje się także, dlaczego przez ostatni czas Emilka zachowywała się tak dziwnie.

Odc. 2540 – Agata i Klara sprawdzają okoliczne lombardy w poszukiwaniu swoich kosztowności. Najbardziej zależy im na pierścionku Agaty. W tym czasie Patryk szykuje dla ukochanej niespodziankę. Malwina dowiaduje się, że Emilka w dalszym ciągu notorycznie używa komórki w szkole. Przytłoczona problemami kobieta zwierza się Hermanowi. Ten również się przed nią otwiera, mówiąc, że chciałby już założyć swoją rodzinę. Franek cieszy się z narodzin syna, jednak chłopiec jeszcze przez jakiś czas będzie musiał zostać w szpitalu. Przyjaciele mężczyzny urządzają mu przyjęcie w fitness klubie z okazji narodzin dziecka.

ZOBACZ TEŻ  Lyric Ross w obsadzie Ironheart

Odc. 2541 – Klara w jednym z lombardów znajduje skradzione przedmioty. Wraca do lokalu z Agatą i policjantem. Następnie decyduje się pomóc szwagierce w wyborze sukni ślubnej. Ewa bardzo denerwuje się przed komisyjnym egzaminem z polskiego. Aleks mocno ją wspiera. Przyjaciele z Zacisznej liczą, że przyjazd Walerii do Polski uratuje jej małżeństwo ze Stefanem. Mężczyzna jednak nagle znika, a wraz nim jego motocykl.

Źródło: świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.