Moon Girl and Devil Dinosaur – zwiastun animacji Marvela

}

Data: 17 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Na Disney Channel zmierza animowana produkcja Moon Girl and Devil Dinosaur. Serial ten opiera się na postaciach z komiksów Marvela.

Patrząc na poniższą zapowiedź spodziewać możemy się szalonej akcji i wyjątkowych efektów wizualnych. Seria wydaje się czerpać inspiracje z takich animacji jak Spider-Man: Uniwersum czy Młodzi Tytani: Akcja!. Chodzi oczywiście o styl artystyczny, bowiem jak widać animacja zawierać będzie mnóstwo kolorów i bawić się stylami podkreślając tym rozgrywającą się akcję.

Moon Girl and Devil Dinosaur opowiada o niezwykle inteligentnej i zwariowanej dziewczynce Lunelli Lafayette. Ta 13-latka ma za przyjaciela 10-tonowego T-Rexa zwanego Diabelskim Dinozaurem. Przypadkowo przez wir czasu sprowadziła go do współczesnego Nowego Jorku i teraz oboje współpracują chroniąc Lower East Side przez różnego rodzaju zagrożeniami.

Głosową obsadę prowadzą: Laurence Fishbourne, Diamond White, Alfre Woodard, Libe Barer, Sasheer Zamata, Jermaine Fowler, Fred Tatasciore i Gary Anthony Williams.

Premiera animacji latem 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Expanse sezon 4. - kosmiczna przygoda na oficjalnym zwiastunie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.