Nowy miniserial Ogrodnicy z Olivią Colman i Davidem Thewlisem już 8 grudnia w HBO GO

}

Data: 2 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Nowa produkcja HBO i SKY Ogrodnicy (z ang. Landscapers) to ekscytująca i pełna surrealistycznego humoru eksploracja miłości i wyobraźni z udziałem zdobywczyni Oscara Olivii Colman i Davida Thewlisa.

Oparty na prawdziwych wydarzeniach serial Ogrodnicy przedstawia niezwykłą historię miłości Susan (Olivia Colman) i Christophera Edwardsów (David Thewlis), pozornie zwykłej brytyjskiej pary. Oboje stają się głównymi podejrzanymi w sprawie o morderstwo, kiedy policja odkrywa dwa ciała zakopane w ogrodzie ich domu w Nottingham.

Łagodnie usposobieni małżonkowie Susan i Christopher Edwards od ponad 15 lat uciekają od rzeczywistości. Pewnego dnia Christopher wykonuje zaskakujący telefon do swojej macochy, co prowadzi do ujawnienia roli ich obojga w zbrodni sprzed lat. Ich związek staje się przedmiotem policyjnego śledztwa, a oddana sobie para zostaje rozdzielona po raz pierwszy w czasie trwania małżeństwa.

W miarę postępów śledztwa, zainspirowani obsesją Susan na punkcie starych westernów i starego kina, małżonkowie zaczynają wyobrażać sobie, że są bohaterami hollywoodzkiego filmu i odgrywają stworzony przez siebie scenariusz. Wyimaginowany świat Susan i Chrisa zapewnia im niezwykle potrzebną formę bezpiecznej przystani, chroniącą przed horrorem prawdziwego życia, ale także stanowiącą dla nich zagrożenie, które może doprowadzić ich do całkowitego pogrążenia.

ogrodnicy landscapers na zdjeciu david thewlis 1000
fot. hbo go

W obsadzie produkcji znaleźli się także Kate O’Flynn, Dipo Ola, Samuel Anderson, David Hayman, Felicity Montagu oraz Daniel Rigby. Czteroczęściowy ministerial został stworzony i napisany przez Eda Sinclaira, i jest jego pierwszym scenariuszem dla telewizji. Współscenarzystą i reżyserem serialu jest Will Sharpe, który wnosi do produkcji swoje unikalne podejście do opowieści.

Pierwszy odcinek serialu będzie miał premierę 8 grudnia 2021 roku w HBO GO, a kolejne odcinki będą debiutowały w każdą kolejną środę. Serial będzie emitowany w HBO w styczniu.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Suburra sezon 3. - konflikt w Rzymie się zaostrza!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.