Only Murders in the Building sezon 2. – Cara Delevingne dołącza do obsady

}

Data: 2 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Znana m.in. z serialu Carnival Row, aktorka Cara Delevingne dołączyła do obsady drugiego sezonu komediowo-kryminalnej produkcji Hulu Only Murders in the Building.

Delevingne wcieli się w Alice, kobietę wyrafinowaną, znającą się na światowej sztuce, która zostaje uwikłana w pewną tajemnicę.

Serial ten z pierwszym sezonem na Hulu zadebiutował pod koniec sierpnia i jeszcze przed finałem serii odnowiony został na drugi sezon. Jego produkcja już się rozpoczęła o czym wczoraj w swoich mediach społecznościowych poinformował aktor Steve Martin.

W rolach głównych powrócą Steve Martin, Selena Gomez i Martin Short. Portretują oni niecodzienne trio – Charlesa, Olivera i Mabel, amatorów detektywów, będących wielbicielami prawdziwych zbrodni. Pewnego dnia zostają wciągnięci w jedną ze spraw. W ich ekskluzywnym apartamentowcu na Upper West Side dochodzi do makabrycznej śmierci. Trio podejrzewa morderstwo. Wykorzystując swoje zainteresowania i wiedzę postanawiają znaleźć mordercę. Okazuje się, że budynek skrywa dawne tajemnice, a zabójca cały czas może być obok nich. Czy rozszyfrują pojawiające się wskazówki zanim będzie za późno?

Data premiery 2. sezonu nie jest jeszcze znana.

Źródło: Comingsoon, Twitter

ZOBACZ TEŻ  Only Murders in the Building – Selena Gomez w zwiastunie komediowej serii od Hulu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.