w

Suburra sezon 3. – konflikt w Rzymie się zaostrza!

bez tytulu 8
fot. netflix

W ostatnim rozdziale walka o Rzym staje się jeszcze bardziej zacięta i bezwzględna. Na horyzoncie pojawia się nowa kusząca możliwość nielegalnego handlu — obietnica dużych pieniędzy i władzy. Zobaczcie zwiastun trzeciego sezonu serialu Suburra, jaki na swoim kanale opublikowała platforma Netflix.

Ktokolwiek zwycięży w tej rozgrywce, będzie rządził stolicą. Jednak wszystko, również tron Rzymu, ma swoją cenę. Tym razem będzie ona bardzo wysoka. Pogłoski o sponsorowanych przez Watykan uroczystościach, które mają trwać cały rok, to szansa na wielki zarobek. Na ulicach Rzymu ponownie wybucha walka o władzę.

Suburra to dramat kryminalny, którego akcja rozpoczyna się w 2008 roku. Konflikt wokół terenu w nadmorskim miasteczku niedaleko Rzymu przeradza się w walkę na śmierć i życie między gangsterami, skorumpowanymi politykami i Watykanem.

Fabuła serialu oparta jest o powieść Carla Boniniego i Giancarla de Cataldo. Premiera sezonu trzeciego już 30 października 2020 roku.

Źródło: netflix

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bez tytulu 7

Barbarzyńcy – zwiastun serialu o bitwie w 9 roku n.e.!

Raised by Wolves

Wychowane przez wilki – recenzja 1. sezonu serialu – Zacznijmy od nowa