Suburra sezon 3. – konflikt w Rzymie się zaostrza!

}

Data: 13 października 2020

a

Kategorie: Newsy

W ostatnim rozdziale walka o Rzym staje się jeszcze bardziej zacięta i bezwzględna. Na horyzoncie pojawia się nowa kusząca możliwość nielegalnego handlu — obietnica dużych pieniędzy i władzy. Zobaczcie zwiastun trzeciego sezonu serialu Suburra, jaki na swoim kanale opublikowała platforma Netflix.

Ktokolwiek zwycięży w tej rozgrywce, będzie rządził stolicą. Jednak wszystko, również tron Rzymu, ma swoją cenę. Tym razem będzie ona bardzo wysoka. Pogłoski o sponsorowanych przez Watykan uroczystościach, które mają trwać cały rok, to szansa na wielki zarobek. Na ulicach Rzymu ponownie wybucha walka o władzę.

Suburra to dramat kryminalny, którego akcja rozpoczyna się w 2008 roku. Konflikt wokół terenu w nadmorskim miasteczku niedaleko Rzymu przeradza się w walkę na śmierć i życie między gangsterami, skorumpowanymi politykami i Watykanem.

Fabuła serialu oparta jest o powieść Carla Boniniego i Giancarla de Cataldo. Premiera sezonu trzeciego już 30 października 2020 roku.

Źródło: netflix

ZOBACZ TEŻ  Good Omens - adaptacja Neila Gaimana i Terry'ego Pratchetta na małym ekranie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.