Nowe materiały promujące trzy produkcję z uniwersum Star Trek!

7 kwietnia 2021 | Newsy

Fani produkcji rozgrywających się w uniwersum Star Trek powinni być zachwyceni. W sieci pojawiły się materiały promujące zarówno Picarda, Discovery oraz Lower Decks.

W sieci zadebiutował zwiastun oczekiwanego czwartego sezonu serialu Star Trek: Discovery, którego premiera ma mieć miejsce jeszcze w tym roku. Star Trek: Discovery opowiada o podróżach Gwiezdnej Floty podczas misji mającej na celu odkrywanie nowych światów i nowych form życia. Głównym bohaterem jest pierwszy oficer, który aby pojąć ogrom wszechświata, najpierw musi zrozumieć siebie.

W czwartym sezonie kapitan Burnham i załoga USS Enterprise stanie w obliczu nowego, nieznanego zagrożenia.

Drugą produkcją z unwiersum Star Trek, która doczekała się swojego zwiastuna oraz zamówienia na trzeci dziesięcioodcinkowy sezon jest pełna humoru animacja Star Trek: Lower Decks. Drugi sezon tego serialu zadebiutuje już 12 sierpnia 2021 roku.

Poznajemy historię pomocniczej ekipy jednego z najmniej ważnych statków Gwiezdnej Floty U.S.S. Carritos, która zawsze na ochotę na szalone wybryki. Akcja serialu rozegra się w 2380 roku. Chorąży Mariner, Boimler, Rutherford i Tendi muszą nadążyć za swoimi obowiązkami i życiem towarzyskim radząc sobie w międzyczasie z wieloma anomaliami.

Nadchodzi także drugi sezon serialu Star Trek: Picard. W nowych odcinkach zobaczymy Johna de Lancie, który jakiś czas temu wcielał się w postać Q. Ich premiera w 2022 roku. Obecnie trwają zdjęcia do 2. sezonu.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Star Trek: Discovery - plakat zdradza, kiedy premiera

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram