Chucky – krótki teaser promujący serial!

}

Data: 7 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Syfy i USA Network opublikowały króciutki teaser z przerażającym głosem promujący nadchodzący serial o morderczej laleczce Chucky.

Powrót demonicznej laleczki z pewnością wywoła niemały chaos i terror. Teaser ukazuje nam zakulisowe spojrzenie na proces tworzenia tytułowego bohatera. Twórcy korzystają z takich cudów techniki jak robotyka, aby ożywić kultowego złoczyńcę.

Za serial Chucky odpowiada Don Mancini. Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się wraz z początkiem kwietnia, a zakończyć mają się w sierpniu. Planowana data premiery serialu Chucky jest na jesień tego roku.

Fabuła rozgrywać się ma zaraz po wydarzeniach jakie miały miejsce w filmie Kult laleczki Chucky z 2017 roku. Laleczka pojawi się na podmiejskiej wyprzedaży i w tym czasie dojdzie w mieście do przerażających morderstw. Poznamy prawdę o pochodzeniu demonicznej laleczki, a także ujrzymy starych i nowych wrogów i sojuszników Chucky’ego.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Zwiastun finałowego odcinka serialu Titans

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.