Hunters – Jennifer Jason Leigh główną bohaterką 2. sezonu

}

Data: 7 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Hunters to brutalny i krwawy thriller o polowaniu na nazistów. Pierwszy sezon tej produkcji, który na Amazonie zadebiutował w ubiegłym roku zyskał pozytywne opinie i platforma szybko zdecydowała się na zamówienie kontynuacji. Wiemy już kto odegra w niej pierwsze skrzypce – to aktorka Jennifer Jason Leigh.

Leigh wcieli się w rolę Chevy, czołowej łowczyni. Zagra u boku Logana Lermana i Jerriki Hinton. Jak na razie nie wiadomo czy Al Pacino powróci w drugim sezonie.

Fabuła drugiej serii trzymana jest w ścisłej tajemnicy. Pierwszy sezon opowiadał o grupie ludzi znanej jako Łowcy, którzy w latach 70 ubiegłego wieku w USA obrali sobie za cel likwidację pozostających jeszcze przy życiu nazistów, chcących na terenie Ameryki powołać do życia IV rzeszę.

Jennifer Jason Leigh kojarzyć możecie z serialu Twin Peaks, Patrick Melrose czy Atypowy.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Czy to ostatni sezon z Maggie w The Walking Dead?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.