Nowy polski serial? Koniecznie zobacz te 4 nowe seriale polskie

j
}

Data: 25 maja 2020

Poznajcie 4 najciekawsze nowe seriale polskie. Niektóre z nich miały premiery całkiem niedawno. To produkcje Canal+, Netflix i HBO. Wśród nowości są głównie seriale z wątkami kryminalnymi, którymi raczą nas twórcy w 2020 roku. Zatem, co warto zobaczyć? Jaki jest najlepszy nowy polski serial? Odpowiedź poniżej.

Mały zgon – nowy polski serial Juliusza Machulskiego

maly zgon


Już sam fakt, że serial „Mały zgon” został stworzony przy współudziale Juliusza Machulskiego, dla wielu osób będzie rekomendacją do jego zobaczenia. Zaliczony został do gatunku komedii kryminalnej. Opowiada o świecie narkotykowych karteli, gangsterów rządzących więzieniem, skorumpowanych stróżach prawa. W tym polskim serialu pojawia się również wątek rozgrywanego o miliony podziemnego pokera. Nieprzewidywalna gra rozpoczyna się, gry dyrektor więzienia zamienia się rolami z gangsterem z programu ochrony świadków. W serialu zagrali między innymi: Piotr Grabowski, Anna Seniuk, a także Katarzyna Herman.

Szadź – trzymająca w napięciu historia seryjnego mordercy

szadz


Kolejnym serialem, który można polecić, jest świeżutka premiera platformy Player.pl – „Szadź”. Serial w telewizji pojawi się w jesiennej ramówce. Opowiada o działalności psychopatycznego, seryjnego mordercy oraz próbującej go złapać komisarz policji. W serialu wystąpili m.in.: Maciej Stuhr, Magdalena Popławska, Barbara Kurzaj czy Mirosław Zbrojewicz. Akcja serialu rozpoczyna się od brutalnego morderstwa młodej dziewczyny na obrzeżach Opola. Psychopata jest religioznawcą i pozornie wzorowym mężem i ojcem, a w trakcie trwania serialu możemy poznać motywy jego działania. To świetny nowy polski serial kryminalny.

W głębi lasu – na podstawie powieści Harlana Cobena

Nowy serial polski Netflix - w głębi lasu



Miłośnikom kryminałów Harlana Cobena nie trzeba przedstawiać. „W głębi lasu” to nowy polski serial oparty na powieści autora. Jest to produkcja platformy Netflix. Serial opowiada historię Pawła Kopińskiego, który wciąż przeżywa traumę związaną z tajemniczym zaginięciem i śmiercią siostry. Znalezione ciało zostaje powiązane ze sprawą zaginięcia sprzed 25 lat, a brat zaginionej, i jednocześnie warszawski prokurator, chce dociec prawdy, co się wydarzyło. W serialu wystąpią m.in.: Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski. Premiera serialu na platformie Netflix planowana jest na 12 czerwca.

ZOBACZ TEŻ  W głębi lasu - premiera już za tydzień!

Odwilż – serial, który warto zobaczyć

nowy polski serial Odwilż


W tym roku na platformie HBO czeka nas jeszcze jedna oczekiwana premiera, a mianowicie pojawi się serial „Odwilż”. Akcja dzieje się w Szczecinie. Spod pękającego lodu wypływa ciało młodej kobiety. Zagadkę jej śmierci próbuje rozwikłać policjantka, będąca samotną matką. Choć serial nie ma jeszcze daty premiery, to z pewnością pojawi się niebawem w ramach oferty HBO.

Najlepszy nowy polski serial? Obejrzyj wszystkie!

Polskie seriale kryminalne to główne i najciekawsze propozycje na ten rok. Dwie pierwsze propozycje już można zobaczyć, a trzecia pojawi się w najbliższych tygodniach. Z ciekawych nowości można wymienić również „Kod genetyczny„, który można było zobaczyć na TVN, a obecnie można odtworzyć na platformie Player.pl. Interesującą propozycją utrzymaną w gatunku kryminalnym jest również „Motyw„.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.