NOS4A2 – będzie ekranizacja. Mamy pierwsze zdjęcie!

}

Data: 21 grudnia 2018

a

Kategorie: Newsy

AMC ujawniło pierwsze zdjęcie z planu serialu NOS4A2, będącego ekranizacją bestsellera o tej samej nazwie autorstwa Joego Hilla, syna Stephena Kinga. Na fotce widzimy Zachary’ego Quinto jako Charliego Manxa.

NOS4A2 traktuje o nieumarłych, ale oferuje świeże spojrzenie na temat, odległe od Zmierzchu, a bliskie Nosferatu. Charlie Manx to starożytny nieśmiertelny, który karmi się duszami dzieci, aby móc zachować swe życie wieczne. Za swojego partnera ma starego Rolss-Royce’a z 1938 roku, którego numerem rejestracyjnym jest tytuł zarówno powieści, jak i serialu. To nim bierze dzieci na przejażdżki, których celem jest tajemnicze miejsce zwane Christmasland. Tam codziennie obchodzone są Święta Bożego Narodzenia, a czas płynie inaczej, bowiem będąc w tej krainie nigdy się nie dorasta i nie umiera, jednak cena jaką trzeba zapłacić za pobyt tam jest wysoka…

Serial skupi się na spotkaniu Manxa z Victorią McQueen, która odkryła niezwykły sposób na przenoszenie się w przestrzeni. W roli Victorii wystąpi Ashleigh Cummings.

Poniżej wspomniane pierwsze zdjęcie z planu. Widać na nim nie potwora, a starego człowieka o ziemistej twarzy i dziwnym grymasie, być może bólu. Nie wiadomo czy tak docelowo będzie wyglądał Manx czy to może jego oblicze sprzed transformacji? Tego dowiemy się dopiero w przyszłym roku, kiedy ten 10-odcinkowy serial będzie miał swoją premierę.

NOS4A2 First Look Zachary Quinto Charlie

Żródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  NOS4A2 sezon 2. - już dziś premiera na AMC Polska!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.