Przeczytano:

NOS4A2 sezon 2. – już dziś premiera na AMC Polska!

02 07 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Już dziś o godzinie 22:00 na kanale AMC Polska zadebiutuje drugi sezon nadprzyrodzonego horroru NOS4A2, którego fabuła oparta jest na powieści Joego Hilla.

amc pol nos4a2 s2 oficjalna grafika 2

W ramach ostatnich godzin promocji stacja opublikowała nowe zdjęcia z pierwszego odcinka drugiego sezonu. Są one o tyle ciekawe, bowiem ukazują kulisy pracy aktorów. Możecie zobaczyć je poniżej.

nos4a2 201 ch 0924 0030 rt
nos4a2 201 ch 0924 0019 rt
nos4a2 201 ch 0924 0295 rt
nos4a2 201 zd 0912 0257 rt

A tu polska zapowiedź.

W serialu ponownie zobaczymy nominowanego do nagrody Emmy Zachary’ego Quinto w roli Charliego Manxa oraz wschodzącą gwiazdę Ashleigh Cummings jako Vic McQueen. W serii występują również: Jahkara Smith, Olafur Darri Olafsson, Ebon Moss-Bachrach, Virginia Kull, Jonathan Langdon, Ashley Romans, Jason David oraz Mattea Conforti. Producentami wykonawczymi NOS4A2 są showrunnerka Jami O’Brien oraz Joe Hill, autor bestsellerowej powieści z 2013 roku o tym samym tytule.

Osiem lat po wydarzeniach z 1. sezonu, Vic McQueen jest jeszcze bardziej zdeterminowana, by zniszczyć Charliego Manxa. Charlie, który zmierzył się z własną śmiertelnością, desperacko próbuje zemścić się na Vic. Tym razem jego uwaga jest skierowana na osobę, która znaczy dla niej najwięcej – jej ośmioletniego syna Wayne’a. Wyścig o duszę chłopca nabiera tempa, a sytuacja zmusza bohaterów do stawienia czoła błędom z przeszłości, by mieć wpływ na przyszłość Wayne’a.

Źródło: AMC Polska

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również