NOS4A2 – amerykański serial telewizyjny z gatunku dramat-horror wyprodukowany przez O’Brien Construction, The Tornante Company oraz AMC Studio, który jest luźną adaptacją powieści „NOS4A2” autorstwa Joego Hilla, syna Stephena Kinga. Serial jest emitowany od 2 czerwca 2019 roku przez AMC. 

Serial NOS4A2 opowiada o starożytnym nieśmiertelnym Charliem Manxie, który karmi się duszami dzieci, aby móc zachować swe życie wieczne. Jeździ starym Rolss-Royce’a z 1938 roku, którego numerem rejestracyjnym jest tytuł zarówno powieści, jak i serialu. Charlie Manx postrzega auto jako swojego partnera, bowiem nim bierze dzieci na przejażdżki, których celem jest tajemnicze miejsce zwane Christmasland. W Christmasland codziennie obchodzone są Święta Bożego Narodzenia, a czas płynie inaczej … Będąc w tej krainie człowiek nie dorasta, nie starzeje się ani nie umiera. W porywaniu dzieci ma zamiar mu przeszkodzić Victoria McQueen, która odkryła, że może podróżować w czasie. Kobieta będzie musiała walczyć z nieśmiertelnym, aby ocalić życie swojego syna. 

Twórcą serialu jest Jami O’Brien. W roli Manxa zobaczymy Zacharego Quinto, a Victorię McQueen zagra Ashleigh Cummings. W jej ojca wcieli się Ebon Moss-Bachrach.