Beverly Hills, 90210 powraca!

j
}

Data: 21 grudnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Beverly Hills, 90210 to serial młodzieżowy z lat 90. opowiadający o grupie przyjaciół i ich życiu codziennym w słonecznym Los Angeles. Produkcja była emitowana w latach 1990-2000 i doczekała się aż 10 sezonów.

Już na początku tego roku można było słyszeć głosy, że młodzieżowy hit powróci na mały ekran. Pierwsze informacje padły z ust samej Tori Spelling. Jak się okazuje na ten moment, producenci są na etapie dogadywania szczegółów oraz szukania stacji matki dla nowej wersji serialu. Potwierdzono również, że do nowej produkcji powróci oryginalna obsada – Jennie Garth (Kelly), Tori Spelling (Donna), Jason Priestley (Brandon), Ian Ziering (Steve), Brian Austin Green (David) i Gabrielle Carteris (Andrea).

Do tej pory powstało kilka spin-offów, które miały przywrócić wspomnienie o Beverly Hills 90210, jednak może tym razem będzie to hit na miarę oryginału! Będziemy trzymać rękę na pulsie.

ZOBACZ TEŻ  Luke Perry nie żyje [Beverly Hills 90210 / Riverdale]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    A to nie są teraz już lekko prawie emeryci? 😛

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Marta Postulka

Miłośniczka jedzenia wszelkiego, oprócz wątróbki. Czasami potyka sie o własne nogi. Roztrzepana. Zakochana w Poradach różowej brygady. Próbuje rzucić Chirurgów od 4 lat, ale nie potrafi.